Koupaliště Sluníčko


23°C

Ve výšce 550 m n. m. v areálu penzionu Sluníčko se nachází nejvýše položené koupaliště s tobogany v Beskydech. Od začátku června do konce srpna je areál v provozu jak pro ubytované hosty, tak pro návštěvníky zvenčí. Letní sezóna byla  zahájena 3. 6. 2017 tradičním Dnem dětí pod Lysou horou.

Největším lákadlem zejména pro děti jsou 2 tobogany o délce 50 m a 90 m. V koupališti o rozměrech 25 m x 10 m jsou vyhrazeny dráhy pro plavání a prostor pro volné koupání. Mezi dojezdovým bazénkem toboganů a koupalištěm je situováno dětské brouzdaliště s vodním hřibem a také venkovní whirlpool. Součástí areálu jsou 2 kurty na míčové sporty, dětský koutek s pískovištěm, houpačkou, kolotočem a lezeckou stěnou. Občerstvení je zajištěno v restauraci penzionu, v bufetu a v Tropico baru.

  děti, skupiny dospělý zlevněný plná cena
Celodenní vstupné 77 Kč 88 Kč 99 Kč
Půldenní vstupné od 13:33 h 66 Kč 77 Kč 88 Kč
Odpolední vstupné od 17 h 55 Kč 55 Kč 55 Kč

 

Koupaliště dnes otevřeno, těšíme se na Vaši návštěvu.    

Rezervujte si službu: +420 558 682 282 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace k ceníku

Hosté ubytovaní v penzionu Sluníčko a chatě Měsíček mají vstup do areálu koupaliště ZDARMA. Hosté ubytovaní v hotelu a bungalovech Sepetná (po předložení hotelového průkazu) mají slevu na vstup ve výši 22 Kč, stejně jako občané obce Ostravice (po předložení OP) a držitelé slevové karty Beskydy Card. 

Dospělé zlevněné vstupné platí pro doprovod dítěte ve věku do 10 let včetně, důchodce nad 65 let a držitele průkazu ZTP. Děti do 3 let včetně mají vstup zcela zdarma. Skupinové vstupné platí nad 15 osob, dětské pro dítě do 130 cm, nebo 10 let věku včetně.

Nepříznivé počasí není důvodem k vrácení vstupného. Návštěvníkovi, který nebude schopen se v areálu Koupaliště Sluníčko prokázat platným náramkem, případně platnou vstupenkou, může být podle návštěvního řádu udělena pokuta až do výše 500 Kč.

Upozornění

Během července a srpna budeme v rámci tradičního festivalu Beskydské hudební léto pořádat v areálu penzionu Sluníčko 3 koncerty (30. 6. - Druhá tráva & Robert Křesťan, 28. 7. - Jelen, 18. 8. - Ewa Farna). V těchto dnech bude provoz koupaliště časově omezen do 16 hodin! Více o koncertech na www.beskydskehudebnileto.cz.