Aquazorbing


Aquazorbing patří mezi nejoblíbenější aktivity animačního programu. Vlezete si do velké gumové koule, kterou animátor nafoukne a uzavře. Pak se jako myš na běhátku ocitáte na vodní hladině. Aquazorbing je velká zábava pro všechny zúčastněné. V letních měsících probíhá aktivita na koupališti Sluníčko, mimo sezónu se přesouvá do bazénu v RelaxCentru Sepetná.

Aquazorbing a další aktivity animačního programu je možné si objednat pro soukromou akci, teambuilding apod.

Aquazorbing  1 hod. 1200 Kč
Aquazorbing 2 hod. 1500 Kč
Aquazorbing v rámci animačního programu   zdarma

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.