Bumperball


Bumper ball je velká nafukovací koule, do které si vlezete a jsou vám vidět pouze nohy. Kouli máte připevněnou na zádech jako batoh a rukama se držíte popruhů před sebou. Pak se můžete kutálet nebo srážet s ostatními. Je to zábava pro aktéry i diváky. Bumper balls patří mezi oblíbené aktivity animačního programu. Aktivita probíhá během animačních programů v tělocvičně RelaxCentra Sepetná.

Bumper balls a další aktivity animačního programu je možné si objednat pro soukromou akci, teambuilding apod.

Bumper ball  1 hod. 1200 Kč
Bumper ball 2 hod. 1500 Kč
Bumper ball v rámci animačního programu   zdarma

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.