Půjčovna


Rekreační centrum Sepetná se nachází v jedné z nejatraktivnějších částí Moravskoslezských Beskyd. Strategická poloha na úpatí Lysé hory (1 323 m n. m.) přímo vybízí k výletům. Prostřednictvím půjčovny RC Sepetná mohou hosté poznávat Beskydy na horském kole, na koloběžce, segway vozítku nebo vyhlídkovým elektrovozítkem. Od letní sezóny 2016 byla půjčovna doplněna o kvalitní elektrokola (elektrokola půjčujeme pouze ubytovaným hostům RC Sepetná), se kterými se dá vyjet i na Lysou horu. Kromě klasických horských kol se všechny přepravní prostředky půjčují v hotelu Sepetná. Více informací o ceně sjezdu od Dřevjanky U Zbuja (4 km) na koloběžce naleznete v sekci o koloběžkách.

Koloběžka 1 hod. 50 Kč 2 hod. 100 Kč
Horské kolo 1 hod. 50 Kč 2 hod. 100 Kč
Elektrokolo 1 hod. 150 Kč 4 hod. 450 Kč
Segway 1/2 hod. 350 Kč 1 hod. 600 Kč
Vyhlídkové vozítko 1 hod. 500 Kč 2 hod. 850 Kč

 

Půjčovna je zpravidla v provozu od května do října. Doplňující informace se dozvíte zde.

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.