Elektrokola


Okolí RC Sepetná je rájem sportovně založených cyklistů. Místní zalesněné kopce ukrývají mnoho nádherných lesních cest včetně krásných výhledů do údolí. Nejvíce cyklistů se vydává zdolat Lysou horu. V případě, že se fyzicky necítíte na klasické horské kolo, můžete vyzkoušet kvalitní elektrokola s bateriemi BOSCH od firmy KTM. S těmito horskými koly není problém si vyjet třeba na Lysou horu. K dispozici je 6 elektrokol různých velikostí rámů (15"-21") a průměru kol (27,5"-29"). Elektrokola se včetně ochranné přilby půjčují na recepci hotelu Sepetná. Hned před vchodem do hotelu se nachází dobíjecí stanice pro elektrokola. RC Sepetná je součástí sítě půjčoven horských elektrokol KTM. Další nejbližší dobíjecí místa naleznou cyklisté třeba v Beskydském pivovárku nebo na Lysé hoře.

Elektrokolo 1 hod. 150 Kč
Elektrokolo 4 hod. 450 Kč
Elektrokolo celý den 690 Kč

 

Elektrokola půjčujeme pouze hostům ubytovaným v RC Sepetná. 

 

Zimní uzavírka půjčovny Sepetná

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.