Horská kola


V Rekreačním centru Sepetná si mohou hosté zapůjčit klasická horská kola (26") různých velikostí rámů (15,5" - 21,5"). Kola jsou vybavena odpruženou vidlicí. Ke každému horskému kolu je v ceně zahrnuto zapůjčení ochranné přilby. Horská kola je možné si půjčit jak v hotelu Sepetná, tak i na recepci penzionu Sluníčko. K horskému kolu je možné si zdarma půjčit brašničku s pumpičkou, náhradní duší a montér páčkami.

Horské kolo 1 hod. 50 Kč
Horské kolo 2 hod. 100 Kč
Horské kolo 4 hod. 200 Kč

 

Zimní uzavírka půjčovny Sepetná

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.