Koloběžky


V Rekrečním centru Sepetná není o zážitky nouze. Hornaté okolí láká k výletům pěšky, na horském kole nebo elektrokole a čím dál častěji jsou k vidění koloběžky. Ty si na Sepetné můžete zapůjčit pro jízdu v bezprostředním okolí, ale největší oblibě se těší 4km sjezd od Dřevjanky U Zbuja. Zde doporučujeme naplánovat si pěší výlet po modré turistické značce KČT nebo po medvědí stezce a zpět si užít výše popsaný sjezd. Na trase se nachází také rovinatá pasáž, kde si každý může aktivně "koloběžkování" vyzkoušet. Koloběžky se vracejí na recepci hotelu Sepetná. Součástí výpůjčky je ochranná přilba. Ubytovaní hosté v RC Sepetná či majitelé tzv. Beskydy card mají slevu na půjčovném. U Zbuja platí všichni jednotnou zálohu 200 Kč, na recepci hotelu Sepetná se z této částky vracejí peníze dle informací z ceníku.

Sjezd od Zbuja  4 km 180 Kč
Sjezd od Zbuja - ubytovaní hosté RC Sepetná, držitelé Beskydy Card  4 km 90 Kč

 

Zimní uzavírka půjčovny Sepetná

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.