Segway


Segway vozítka jsou velmi oblíbená a budí pozornost všude, kde se objeví. Je to nevšední zážitek pro všechny. V půjčovně RC Sepetná máme 4 terénní modely X2, které zvládají beskydské kopce. Ovládání je velice jednoduché. Nakloníte se dopředu - jedete rovně. Nakloníte se dozadu - brzdíte. Když to přeženete, budete couvat. Do 5 minut se každý snadno naučí na rovině vozítko ovládat. Segway je možné si zapůjčit na 1/2 hod. k jízdě v bezprostředním okolí hotelu Sepetná nebo se můžete vydat na hodinovou vyjížďku s instruktorem. Součástí výpůjčky je vždy instruktáž a ochranná přilba. Segway vozítka se půjčují v hotelu Sepetná.

Segway v okolí hotelu Sepetná 1/2 hod. 350 Kč
Segway - výlet s instruktorem  1 hod 600 Kč

 

Zimní uzavírka půjčovny Sepetná

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.