Badminton


V RelaxCentru Sepetná je všem příznivcům aktivního odpočinku k dispozici tělocvična se dvěma badmintonovými kurty a lezeckou stěnou. Současně může hrát badminton při dvou čtyřhrách až 8 osob. Obě hrací pole vymezuje speciální povrch. Rakety a míčky je možné si zapůjčit na baru. Podmínkou pro hru je pouze vlastní sálová obuv. Stojany pro badminton i povrch jsou mobilní a lze je schovat pro potřeby různých cvičení nebo jiných sportů. 

Badmintonový kurt  10:00 - 15:00 1 hod. 120 Kč
Badmintonový kurt 15:00 - 22:00 1 hod. 170 Kč
Celá tělocvična  10:00 - 15:00 1 hod. 250 Kč
Celá tělocvična 15:00 - 22:00 1 hod. 350 Kč

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.