Golfový trenažér


V Beskydech se nachází několik nádherných golfových hřišť. Vyhlášený Golf & Ski Resort v Ostravici láká mnoho golfistů si zahrát s výhledem na Lysou horu. Pokud však počasí nepřeje, na Sepetné je alternativa, která nenahradí hru v přírodě, ale určitě pobaví. V RelaxCentru naleznete hned vedle tělocvičny místnost, která je určena pro golf na profesionálním trenažéru. Hraje se s pravou golfovou holí i míčkem. V nastavení si mohou hráči vybrat z mnoha hřišť, terénů, určit si počasí a také zvolit různou obtížnost. 

 

Všední dny  10:00 - 15:00 1 hod. 180 Kč
Všední dny 15:00 - 22:00 1 hod. 300 Kč
Víkendy a svátky  10:00 - 15:00 1 hod. 210 Kč
Víkendy a svátky 15:00 - 22:00 1 hod. 300 Kč

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.