Lezecká stěna


V tělocvičně RelaxCentra se nachází kromě kurtů na badminton také 6m lezecká stěna se 3 obtížnostními cestami. U obsluhy baru je možné si zapůjčit lezecké vybavení (sedák+jistící pomůcky). Lezeckou stěnu užívá návštěvník na vlastní nebezpečí a za předpokladu, že umí s lezeckým vybavením zacházet.

V případě, že si chce někdo stěnu vyzkoušet a nemá zkušenosti s jištěním, je možné si objednat instruktora. Objednávku instruktora doporučujeme řešit s časovým předstihem. Bez objednávky předem nemůžeme zaručit, že bude instruktor k dispozici.

 

10:00 - 15:00 1 hod. 30 Kč
15:00 - 21:00 1 hod. 50 Kč
Zapůjčení lezeckého vybavení 1 hod. 50 Kč
Instruktor  1 hod. 100 Kč

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.