Sportovní trenažér


Okolí RC Sepetná je hodně kopcovité, přesto si můžete zahrát fotbal, basketbal, hokej či golf za každého počasí. V RelaxCentru naleznete hned vedle tělocvičny místnost, která je určena pro hry na sportovním trenažéru. Do akce tak přichází skutečný fotbalový míč, hokejka s pukem, basketbalový míč nebo třeba pravá golfová hůl i míček. Stojíte na jednom konci místnosti a na druhé straně na plátně si vybíráte, který sport si zahrajete. Při fotbale se kopou penalty, při basketbalu se zobrazují koše v různých polohách, při hokeji můžete střílet na gólmana, na přesnost nebo si změřit rychlost střely.

 

Všední dny  10:00 - 15:00 1 hod. 180 Kč
Všední dny 15:00 - 22:00 1 hod. 300 Kč
Víkendy a svátky  10:00 - 15:00 1 hod. 210 Kč
Víkendy a svátky 15:00 - 22:00 1 hod. 300 Kč

 

Upozornění: V termínu od 3. do 7. 9. 2018 bude RelaxCentrum z provozních důvodů zcela uzavřeno.

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým hostům mnoho možností pro aktivní trávení volného času, ale také prostor pro odpočinek. Z outdoorových aktivit jsou nejvíce využívány segway vozítka, koloběžky či elektrokola. Vyhlídkové vozítko preferují zejména rodiny s dětmi, či senioři. V letních měsících je lákadlem číslo jedna koupaliště Sluníčko s tobogany a hřišti na tenis a volejbal. Po celý rok je v provozu RelaxCentrum Sepetná, kde se mohou ubytovaní hosté i návštěvníci zvenčí koupat v krytém bazénu s tobogany po celý rok. Sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér. Firemní akce a skupinky rádi využívají bowling. Relaxace čeká na všechny ve vířivce, finské sauně, při masáží nebo koupelích. Především romantickými páry je velmi oblíbené privátní wellness Sluníčko s whirlpoolem, infra kabinou s vyhřívanou odpočívárnou a nádherným výhledem na Beskydy. Na Sepetné si vybere každý.