Koupání


Na Sepetné ve výšce 550 m n. m. se mohou hosté koupat po celý rok za jakéhokoliv počasí. V RelaxCentru čeká na všechny ubytované i neubytované hosty největší nerezový krytý hotelový bazén v Beskydech a v letních měsících je v provozu koupaliště v areálu penzionu Sluníčko.

V RelaxCentru si můžete zaplavat ve 20m plaveckém bazénu a relaxovat na masážní lavici, pod vodním chrličem, ve vířivce či v parní kabině. Nejmenším ratolestem je určeno brouzdaliště se skluzavkou. Větší děti a milovníci adrenalinu si přijdou na své v 90m toboganu.

Největším lákadlem v letních měsících je však koupaliště. Bazén s vyhrazenou částí pro plavání i volné koupání. Zejména pro děti jsou pak 2 tobogany. Mezi dojezdovým bazénkem toboganů a koupalištěm je situováno dětské brouzdaliště s vodním hřibem a také venkovní whirlpool.

Termíny sanitárních dnů v roce 2019.

Krytý bazén
Koupaliště

Koupaliště je otevřeno zpravidla od června do konce srpna. Doplňující informace se dozvíte zde.

 

 

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ubytovaní hosté Rekreačního centra Sepetná mají vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná zdarma v otevíracích hodinách pro ubytované hosty. Hosté hotelu Sepetná a bungalovů mohou v létě navštěvovat koupaliště v rámci některých z balíčků také zdarma, popřípadě mohou využít slevy na vstup. Hosté penzionu Sluníčko a chaty Měsíček mají vstup na koupaliště vždy zdarma.