Koupání


Na Sepetné ve výšce 550 m n. m. se mohou hosté koupat po celý rok za jakéhokoliv počasí. V RelaxCentru čeká na všechny ubytované i neubytované hosty největší nerezový krytý hotelový bazén v Beskydech a v letních měsících je v provozu koupaliště v areálu Sluníčko (informace o provozu v létě 2020 níže).


V RelaxCentru Sepetná si můžete zaplavat ve 20m plaveckém bazénu a relaxovat na masážní lavici, pod vodním chrličem, ve vířivce či v parní kabině. Nejmenším ratolestem je určeno brouzdaliště se skluzavkou. Větší děti a milovníci adrenalinu si přijdou na své v 90m toboganu. Aktuálně se provoz bazénu řídí nařízeními Vlády ČR k omezení šíření koronaviru. Kapacita návštěvníků je nyní omezena. V letních měsících je právě z tohoto důvodu omezen provoz pro veřejnost a bazén je k dispozici pouze ubytovaným hostům.

Více o aktuálním provozu krytého bazénu


Na koupališti Sluníčko probíhá aktuálně rekonstrukce. V průběhu léta bude dle postupu prací, které bohužel zbrzdilo červnové a červencové deštivé počasí, spuštěna dětská sekce s tobogany, brouzdalištěm a vířivkou. 

Krytý bazén

Koupaliště


Podívejte se na aktuální záběry webkamery z bazénu v RelaxCenru Sepetná

Relaxcentrum

Elektrokola
Léto obecný