Koupání


Na Sepetné ve výšce 550 m n. m. se mohou hosté koupat po celý rok za jakéhokoliv počasí. V RelaxCentru čeká na všechny ubytované i neubytované hosty největší nerezový krytý hotelový bazén v Beskydech a v letních měsících je v provozu koupaliště v areálu Sluníčko.

V RelaxCentru si můžete zaplavat ve 20m plaveckém bazénu a relaxovat na masážní lavici, pod vodním chrličem, ve vířivce či v parní kabině. Nejmenším ratolestem je určeno brouzdaliště se skluzavkou. Větší děti a milovníci adrenalinu si přijdou na své v 90m toboganu.

Termíny sanitárních dnů v roce 2019

Koupaliště Sluníčko je zpravidla v provozu v červenci a srpnu a to jak pro ubytované hosty, tak pro návštěvníky zvenčí. Největším lákadlem zejména pro děti jsou 2 tobogany o délce 50 m a 90 m. V koupališti o rozměrech 25 m x 10 m jsou vyhrazeny dráhy pro plavání a prostor pro volné koupání. Mezi dojezdovým bazénkem toboganů a koupalištěm je situováno dětské brouzdaliště s vodním hřibem a také venkovní whirlpool. 

Součástí areálu jsou 2 kurty na míčové sporty, dětský koutek s pískovištěm, houpačkou, kolotočem a lezeckou stěnou.

Krytý bazén
Koupaliště

 

Podívejte se na aktuální záběry webkamery z bazénu RelaxCenra Sepetná

Relaxcentrum

 

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ubytovaní hosté Rekreačního centra Sepetná mají vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná zdarma v otevíracích hodinách pro ubytované hosty. Hosté hotelu Sepetná a bungalovů mohou v létě navštěvovat koupaliště v rámci některých pobytů také zdarma, popřípadě mohou využít slevy na vstup. Hosté penzionu Sluníčko a chaty Měsíček mají vstup na koupaliště zdarma.