Koupaliště Sluníčko


Koupaliště Sluníčko je zpravidla v provozu v červenci a srpnu a to jak pro ubytované hosty, tak pro návštěvníky zvenčí. Otevírací doba se řídí počasím a informujeme vás o ní na této stránce. Koupaliště se nachází pod Lysou horou, v nadmořské výšce 550 m n. m, jedná se o nejvýše položené koupaliště v Beskydech.

V období 2020-2021 proběhla rozsáhlá rekonstrukce, těšíme se na vás tedy v "novém". Nádherné prostředí a výhledy na Beskydy se v mezidobí nijak nezměnily. 

Lákadlem zejména pro děti jsou dva tobogany o délce 50 m a 90 m. Mezi dojezdovým bazénkem toboganů a koupalištěm je situováno dětské brouzdaliště s vodním hřibem a také venkovní whirlpool. Jak můžete vidět na snímku z webkamery, v zadní části koupaliště je nové "mořské" pískoviště pro děti. 

Součástí areálu jsou kurty na míčové sporty a tenis, dětské pískoviště, houpačkou, kolotočem a lezeckou stěnou. 

Novinkou v areálu je také vzduchová trampolína pro děti. Fotogalerie

Občerstvení je zajištěno v restauraci hotelu. Na recepci Hotelu Sluníčko si můžete zakoupit nanuky. 

23°C teplota vody
17°C teplota vzduchu
Pondělí - Neděle

Zavřeno - letní sezóna byla ukončena.

 

Informace o parkování

Rezervujte si službu: +420 603 852 100 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceník

  dospělý dítě 3-11,9 let
Celodenní vstupné 150 Kč 90 Kč
Půldenní vstupné od 14 h 120 Kč 75 Kč
Večerní vstupné od 16 h 60 Kč 60 Kč

Otevírací doba: za příznivého počasí denně 10:00 - 18:00

(aktuální informace sledujte v modré tabulce výše)

Děti do 2,9 let ZDARMA.

Držitelé Beskydy Card mají na vstup slevu 20 %, občané obce Ostravice (po předložení OP) pak mají slevu 30 Kč na celodenní vstupné a 20 Kč na odpolední. Slevy se nesčítají.

Výše uvedené ceny jsou pro veřejnost. Hosté, kteří si zakoupili letní pobyty v Resortu Sepetná mají vstup na koupaliště jako bonusovou položku. Více informací získáte na recepci. 

Nepříznivé počasí není důvodem k vrácení vstupného. Návštěvníkovi, který nebude schopen se v areálu koupaliště Sluníčko prokázat platným náramkem, případně platnou vstupenkou, může být podle návštěvního řádu udělena pokuta až do výše 500 Kč.

Koupaliště Sluníčko na webkameře

webkamera sluníčko

 

 

Silvestrovská párty
Dotace