Koupaliště Sluníčko


Koupaliště Sluníčko je zpravidla v provozu v červenci a srpnu a to jak pro ubytované hosty, tak pro návštěvníky zvenčí. Otevírací doba se řídí počasím a informujeme vás o ní na této stránce. Koupaliště se nachází pod Lysou horou, v nadmořské výšce 550 m n. m, jedná se o nejvýše položené koupaliště v Beskydech.

V období 2020-2021 proběhla rozsáhlá rekonstrukce, těšíme se na vás tedy v "novém". Nádherné prostředí a výhledy na Beskydy se v mezidobí nijak nezměnily. 

Lákadlem zejména pro děti jsou dva tobogany o délce 50 m a 90 m. Mezi dojezdovým bazénkem toboganů a koupalištěm je situováno dětské brouzdaliště s vodním hřibem a také venkovní whirlpool. Jak můžete vidět na snímku z webkamery, v zadní části koupaliště je nové "mořské" pískoviště pro děti. 

Součástí areálu jsou kurty na míčové sporty a tenis, dětské pískoviště, houpačkou, kolotočem a lezeckou stěnou. 

Novinkou v areálu je také vzduchová trampolína pro děti. Fotogalerie

Občerstvení je zajištěno v restauraci hotelu. V recepci hotelu Sluníčko si můžete zakoupit nanuky. 

23°C teplota vody
9.5°C teplota vzduchu
Pondělí - Neděle10:00 - 19:00

Dnes zavřeno.

Provozní info: 

Aktuálně je mimo provoz venkovní whirlpool. 

Aktuální informace o covid omezeních pro návštěvníky najdete zde.

Informace o parkování

Rezervujte si službu: +420 603 852 100 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceník

  dospělý dítě 3-11,9 let
Celodenní vstupné 150 Kč 90 Kč
Půldenní vstupné od 15 h 120 Kč 75 Kč
Večerní vstupné od 17 h 60 Kč 60 Kč

 

Děti do 2,9 let ZDARMA.

Držitelé Beskydy Card mají na vstup slevu 20 %, občané obce Ostravice (po předložení OP) pak mají slevu 30 Kč na celodenní vstupné a 20 Kč na odpolední. Slevy se nesčítají.

Výše uvedené ceny jsou pro veřejnost. Hosté, kteří si zakoupili letní pobyty v Resortu Sepetná mají vstup na koupaliště jako bonusovou položku. Více informací získáte na recepci. 

Nepříznivé počasí není důvodem k vrácení vstupného. Návštěvníkovi, který nebude schopen se v areálu koupaliště Sluníčko prokázat platným náramkem, případně platnou vstupenkou, může být podle návštěvního řádu udělena pokuta až do výše 500 Kč.

Koupaliště Sluníčko na webkameře

webkamera sluníčko

 

 

Jarní prázdniny sleva
Léto