Koupaliště Sluníčko


Koupaliště Sluníčko je zpravidla v provozu v červenci a srpnu a to jak pro ubytované hosty, tak pro návštěvníky zvenčí. Otevírací doba se řídí počasím a informujeme vás o ní na této stránce. Koupaliště se nachází pod Lysou horou, v nadmořské výšce 550 m n. m, což částečně ovlivňuje teplotu vody. Je to nejvýše položené koupaliště v Beskydech. Přijďte se příjemně osvěžit v parném letním dni, případně se svlažit po turistice po beskydských kopcích a lesích. Na Sluníčku vás potěší i nádherné výhledy na okolní beskydskou krajinu. 

Největším lákadlem zejména pro děti jsou 2 tobogany o délce 50 m a 90 m. V koupališti o rozměrech 25 m x 10 m jsou vyhrazeny dráhy pro plavání a prostor pro volné koupání. Mezi dojezdovým bazénkem toboganů a koupalištěm je situováno dětské brouzdaliště s vodním hřibem a také venkovní whirlpool.

Součástí areálu jsou 2 kurty na míčové sporty, dětský koutek s pískovištěm, houpačkou, kolotočem a lezeckou stěnou.

Občerstvení je zajištěno v restauraci penzionu, v bufetu nebo Tropico baru. V recepci penzionu Sluníčko si můžete zakoupit nanuky. 

Rezervujte si službu: +420 603 852 100 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceník

  dospělý dítě do 10 let
Celodenní vstupné 90 Kč 75 Kč
Půldenní vstupné od 13:33 h 80 Kč 65 Kč
Odpolední vstupné od 17 h 55 Kč 55 Kč

Koupaliště Sluníčko na webkameře

webkamera sluníčko

 

Hosté ubytovaní v penzionu Sluníčko a chatě Měsíček mají vstup do areálu koupaliště ZDARMA (v případě, že je koupaliště daný den OTEVŘENO). Hosté ubytovaní v hotelu a bungalovech Sepetná (po předložení hotelového průkazu) a držitelé Beskydy Card mají slevu na vstup ve výši 22 Kč, občané obce Ostravice (po předložení OP) pak slevu 10 Kč na aktuální vstupné. Slevy se nesčítají.  

Nepříznivé počasí není důvodem k vrácení vstupného. Návštěvníkovi, který nebude schopen se v areálu koupaliště Sluníčko prokázat platným náramkem, případně platnou vstupenkou, může být podle návštěvního řádu udělena pokuta až do výše 500 Kč.