Koupaliště Sluníčko


Koupaliště Sluníčko je zpravidla v provozu v červenci (v případě příznivého počasí i v červnu) a srpnu a to jak pro ubytované hosty, tak pro návštěvníky zvenčí. Otevírací doba se řídí počasím a informujeme vás o ní na této stránce. Koupaliště se nachází pod Lysou horou, v nadmořské výšce 550 m n. m, což ovlivňuje teplotu vody. Je to nejvýše položené koupaliště v Beskydech. Přijďte se příjemně osvěžit po turistice po beskydských kopcích a lesích.

Největším lákadlem zejména pro děti jsou 2 tobogany o délce 50 m a 90 m. V koupališti o rozměrech 25 m x 10 m jsou vyhrazeny dráhy pro plavání a prostor pro volné koupání. Mezi dojezdovým bazénkem toboganů a koupalištěm je situováno dětské brouzdaliště s vodním hřibem a také venkovní whirlpool.

Součástí areálu jsou 2 kurty na míčové sporty, dětský koutek s pískovištěm, houpačkou, kolotočem a lezeckou stěnou.

Občerstvení je zajištěno v restauraci penzionu, v bufetu a v Tropico baru. V recepci penzionu Sluníčko si můžete zakoupit nanuky. 

DNES
ZAVŘENO
Pondělí - Neděle

O aktuální provozní době se prosím informujte předem na tel. 603852100

 

Doporučujeme vám také krytý bazén v RelaxCentru Sepetná (cca 1 km od koupaliště)

Rezervujte si službu: +420 603 852 100 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceník

  děti, skupiny dospělý zlevněný plná cena
Celodenní vstupné 77 Kč 88 Kč 99 Kč
Půldenní vstupné od 13:33 h 66 Kč 77 Kč 88 Kč
Odpolední vstupné od 17 h 55 Kč 55 Kč 55 Kč

Dospělé zlevněné vstupné platí pro doprovod dítěte ve věku do 10 let včetně, důchodce nad 65 let a držitele průkazu ZTP a ZTP/P. Děti do 3 let včetně mají vstup zcela zdarma. Skupinové vstupné platí nad 15 osob, dětské pro dítě do 130 cm, nebo 10 let věku včetně.

Nepříznivé počasí není důvodem k vrácení vstupného. Návštěvníkovi, který nebude schopen se v areálu koupaliště Sluníčko prokázat platným náramkem, případně platnou vstupenkou, může být podle návštěvního řádu udělena pokuta až do výše 500 Kč. 

Hosté ubytovaní v penzionu Sluníčko a chatě Měsíček mají vstup do areálu koupaliště ZDARMA (v případě, že je koupaliště daný den OTEVŘENO). Hosté ubytovaní v hotelu a bungalovech Sepetná (po předložení hotelového průkazu) mají slevu na vstup ve výši 22 Kč, stejně jako občané obce Ostravice (po předložení OP) a držitelé slevové karty Beskydy Card.