Krytý bazén


Na Sepetné ve výšce 550 m n. m. se mohou hosté koupat po celý rok za jakéhokoliv počasí. V RelaxCentru čeká na všechny ubytované i neubytované hosty největší nerezový krytý hotelový bazén v Beskydech.

Zaplavat si můžete ve 20m plaveckém bazénu a relaxovat na masážní lavici, pod vodním chrličem, ve vířivce či v parní kabině. Nejmenším ratolestem je určeno brouzdaliště se skluzavkou. Větší děti a milovníci adrenalinu si přijdou na své v 90m toboganu.  

V RelaxCentru se můžete občerstvit v baru nebo se zastavte v hotelové restauraci. U RelaxCentra je malé parkoviště, jinak je možné využít parkoviště hotelu (při útratě nad 200 Kč v restauraci nebo RelaxCentru zdarma). Budova RelaxCentra je s Hotelem Sepetná spojena venkovním krytým koridorem (cca 100 metrů; koridor není v zimě vyhřívaný). 


Ceník

  1 hodina
Ubytovaní hosté dle podmínek rezervace
Dospělá osoba 99 Kč
Dítě do 12 let 60 Kč
Rodinné vstupné (2+2) 250 Kč

 

Kromě základního vstupného je možné si zakoupit permanentku (10 vstupů za 790 Kč, 20 vstupů za 1480 Kč). Bazén je možné si také soukromě pronajmout.

Za každý klíč ke skříňce v šatnách se platí vratná záloha 100 Kč (pouze v hotovosti, nelze platit kartou). Tuto zálohu platí i ubytovaní hosté.

Provoz bazénu pro veřejnost se řídí dle obsazenosti ubytovacích kapacit Resortu Sepetná, doporučujeme si předem ověřit volnou kapacitu telefonicky.  

28°C teplota vody
33°C teplota whirlpoolu
Pondělí - Neděle10:00 - 21:00
 

Sanitární dny a provozní uzavírky v roce 2022 - výpis dnů naleznete zde.

Whirlpool v krytém bazénu je z důvodu sanitace mimo provoz každé pondělí. 


Podívejte se na aktuální záběry webkamery z bazénu RelaxCentra Sepetná

Relaxcentrum

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Léto
Jarní prázdniny sleva