Krytý bazén


AKTUÁLNĚ: KRYTÝ BAZÉN JE NYNÍ PRO UBYTOVANÉ HOSTY I VĚŘEJNOST NA ZÁKLADĚ NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR UZAVŘEN

Na Sepetné ve výšce 550 m n. m. se mohou hosté koupat po celý rok za jakéhokoliv počasí. V RelaxCentru čeká na všechny ubytované i neubytované hosty největší nerezový krytý hotelový bazén v Beskydech.

Zaplavat si můžete ve 20m plaveckém bazénu a relaxovat na masážní lavici, pod vodním chrličem, ve vířivce či v parní kabině. Nejmenším ratolestem je určeno brouzdaliště se skluzavkou. Větší děti a milovníci adrenalinu si přijdou na své v 90m toboganu.  

V RelaxCentru se můžete občerstvit v baru nebo se zastavte v hotelové restauraci. U RelaxCentra je malé parkoviště, jinak je možné využít parkoviště hotelu. Budova RelaxCentra je s hotelem Sepetná spojena venkovním krytým koridorem (cca 100 metrů; koridor není v zimě vyhřívaný). 


Ceník

  1 hodina
Ubytovaní hosté dle podmínek rezervace
Dospělá osoba 85 Kč
Dítě do 12 let 50 Kč
Rodinné vstupné 200 Kč

 

Kromě základního vstupného je možné si zakoupit permanentku (10 vstupů za 700 Kč, 20 vstupů za 1300 Kč). Bazén je možné si také soukromě pronajmout.

Provoz bazénu pro veřejnost se řídí dle obsazenosti ubytovacích kapacit Resortu Sepetná, doporučujeme si předem ověřit volnou kapacitu telefonicky.  

RELAXCENTRUM
UZAVŘENO
Pondělí - Neděle

Dle nařízení vlády ČR je RelaxCentrum Sepetná aktuálně uzavřeno.

 

Termíny sanitárních dnů

Whirlpool v krytém bazénu je z důvodu sanitace mimo provoz každé pondělí. 

Ve vířivce mohou být současně jen 2 osoby nebo 1 rodina.

Za každý klíč ke skříňce v šatnách se platí vratná záloha 100 Kč (pouze v hotovosti, nelze platit kartou). Tuto zálohu platí i ubytovaní hosté.


Podívejte se na aktuální záběry webkamery z bazénu RelaxCenra Sepetná

Relaxcentrum

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Obecný 1
Opatření