Střelba


Odzkoušejte si mušku svých kolegů, zaměstnanců nebo obchodních partnerů. Nezáleží zda zvolíte nevšední lukostřelbu, střelbu z praku a zavzpomínáte tak na dětství či střelbu ze vzduchové zbraně.

Lukostřelba indoor, outdoor 1 200 Kč
Střelba z praku indoor, outdoor 600 Kč
Vzduchostřelba indoor, outdoor 1 200 Kč

 

Lukostřelba

Zahrajte si na Robina Hooda a otestujte své střelecké schopnosti. Každý účastník si může tréninkově vystřelit několik šípů. Poté už se střílí na body a soutěžně probíhá lukostřelba tak, že se počítá celkové skóre např. 5 nejlepších střelců v týmu. Dle času může proběhnout více kol.

Střelba z praku

Z malého praku se střílí plastovými kuličkami na připravené kužely. Soutěžně v týmech se střílí tak, že má každý účastník určitý počet kuliček a snaží se trefit co nejvíce kuželů. Na konci se počítá počet poražených kuželek.

 

Vzduchostřelba

Střelba ze vzduchovky zábavnou formou probíhá v tělocvičně RelaxCentra Sepetná. Jako cíl slouží malá střelnice se 4 kovovými figurkami. Po zásahu do kovového středu se opět všechny sestřelené figurky vrátí zpět. Soutěžně se počítá, kolik tým trefil figurek z určitého počtu ran.

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V rámci programů nabízíme i zpestření v podobě "Beskydského biatlonu". Parkoviště nad hotelem Sepetná se promění v biatlonovou arénu, kde se proti sobě mohou utkat 2 týmy. Beskydský biatlon se skládá ze střelbyklasického běhu. V rámci zpestření penalizačního trestného kola je možné zařadit jízdu na koloběžce.

Mára Holeček | Až na vrcholky hor
Švejnoha