Výlet s průvodcem


Okolí Resortu Sepetná je ideální k výletům. V místních lesích se nachází mnoho cest, které nabízí úžasné výhledy do údolí řeky Ostravice a na obklopující hory.

Zda zvolíte nenáročnou, vyhlídkovou trasu s cílem v Beskydském pivovárku, výšlap na nejvyšší hory Moravskoslezských Beskyd či si zapůjčíte kola v půjčovně Resortu Sepetná a vydáte se poznávat okolí, je jen na vás. Sepetná vám nabízí více variant.

Cyklojízda s průvodcem 1 500 Kč + zapůjčení kol
Výprava do Beskydského pivovárku 150 Kč/osoba
Výprava ke Zbujovi 1 500 Kč - 4 000 Kč
Sjezd na koloběžkách 80 Kč - 150 Kč/osoba
Výprava na Lysou horu 2 500 Kč - 4 000 Kč

 

Výprava na Lysou horu

Lysá hora je největším turistickým magnetem v regionu a mnohým je již známá. Vydat se však na ni můžete i s průvodcem, kdy se dozvíte různé zajímavosti z jejího okolí a také můžete poznat trasy vedoucí po lesních cestách a stezkách, kde nikoho nepotkáte, zato výhledy budou hluboké… Zařaďte do teambuildingového programu i trošku "náročnější aktivitu".

Výprava do Beskydského pivovárku

Nedaleko vlakového nádraží v Ostravici leží na pravém břehu řeky Beskydský pivovárek, kde se od roku 2013 vaří poctivé nefiltrované a nepasterizované pivo. Každý den je na čepu 5 různých piv. V nabídce pivovárku jsou i sýry, piva je možné si zakoupit i v PET lahvích. Rádi se s vámi vydáme do pivovaru, zajistíme prohlídku s výkladem a můžeme zajistit i transport zpět. 

 

Výprava ke Zbujovi

Ve výšce 710 m n. m. stojí na samotě horská chalupa - Dřevjanka U Zbuja. Vede k ní nejen modrá turistická značka, ale i dobrodružnější varianta výstupu vedoucí přes Medvědí skálu. Vydejte se s průvodcem po lesních pěšinách za poznáním beskydské přírody. Délka výstupu po medvědí stezce je 2,5 km. Cesta tam je ideální k plnění úkolů v týmu.

Cyklojízda s průvodcem

V místních lesích se nachází mnoho cest, které nabízí úžasné výhledy do údolí řeky Ostravice a na obklopující hory. Skupina se může vydat na trasy dlouhé 10 až 50 km. Pro představu máme připraveny 2 různě náročné trasy. Horská kola a elektrokola je možné si pro akci rezervovat přímo v půjčovně RC Sepetná. Trasu rádi připravíme na míru.

 

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výpravy mají několik součástí a variant, je na vás, kterou z nich si vyberete jako součást teambuildingových aktivit. Některé z programů se mohou objevit i během animačního programu vybraných pobytových balíčků.

Podzim v Beskydech
Halloween