Půjčovna


Sezóna 2022 byla ukončena.


Resort Sepetná se nachází v jedné z nejatraktivnějších částí Moravskoslezských Beskyd. Strategická poloha na úpatí Lysé hory (1 323 m n. m.) přímo vybízí k výletům.

Prostřednictvím půjčovny Resortu  Sepetná mohou hosté poznávat Beskydy na elektrokole, horském kole, na koloběžce, segway vozítku nebo ve vyhlídkovém elektrovozítku. Všechny přepravní prostředky se půjčují v Hotelu Sepetná. Z kapacitních důvodů doporučujeme rezervaci předem. Elektrokola na 4 hodiny nebo celý den půjčujeme pouze hostům ubytovaným v Resortu Sepetná. 

Informace ke koloběžkám - vzhledem k rekonstrukci Dřevjanky U Zbuja se zatím půjčují pouze na recepci Hotelu Sepetná pro výlet do okolí.

Všechny dopravní prostředky jsou před a po výpůjčce řádně dezinfikovány.

Koloběžka  1 hod. 50 Kč 2 hod. 100 Kč
Horské kolo  1 hod. 50 Kč 2 hod. 100 Kč
Elektrokolo MSK * 2 hod. 200 Kč    
Elektrokolo KTM  celý den 890 Kč (8 hod.)  
Segway ** 1/2 hod. 350 Kč 1 hod. 600 Kč
Vyhlídkové vozítko  1 hod. 500 Kč 2 hod. 850 Kč

 

* Elektrokola dotovaná MSK se půjčují pouze na 2 hodiny. 

** Pro vyjížďku na 1 h kolem Ostré hory s průvodcem je nutná rezervace předem.

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na našem informačním webovém portále www.poznavejteBeskydy.cz pro vás máme připraveny články na okružní trasy na kole či elektrokole v okolí. Tipů na výlet je tam však mnohem více. Pokud si z naší půjčovny žádné vozítko nevyberete, můžete využít tipů pro pěší výlety.

Jarní prázdniny sleva
Víkend akce