PůjčovnaHorský hotel Sepetná se nachází v jedné z nejatraktivnějších částí Moravskoslezských Beskyd. Strategická poloha na úpatí Lysé hory (1 323 m n. m.) přímo vybízí k výletům.

Prostřednictvím půjčovny mohou hosté poznávat Beskydy na elektrokole, horském kole, na koloběžce nebo na segway vozítku. Všechny přepravní prostředky se půjčují v Hotelu Sepetná. Z kapacitních důvodů doporučujeme rezervaci předem. Elektrokola půjčujeme na 4 hodiny nebo celý den (8 hodin).  

Informace ke koloběžkám - vzhledem k rekonstrukci Dřevjanky U Zbuja se zatím půjčují pouze na recepci Hotelu Sepetná pro výlet do okolí.

Všechny dopravní prostředky jsou před a po výpůjčce řádně dezinfikovány.

Koloběžka  1 hod. 50 Kč 2 hod. 100 Kč
Horské kolo  1 hod. 50 Kč 2 hod. 100 Kč
Elektrokolo  4 hod. 600 Kč 8 hod. 950 Kč
Segway ** 1/2 hod. 350 Kč 1 hod. 600 Kč

 

** Pro vyjížďku na 1 h kolem Ostré hory s průvodcem je nutná rezervace předem.

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na našem informačním webovém portále www.poznavejteBeskydy.cz pro vás máme připraveny články na okružní trasy na kole či elektrokole v okolí. Tipů na výlet je tam však mnohem více. Pokud si z naší půjčovny žádné vozítko nevyberete, můžete využít tipů pro pěší výlety.

Silvestr
Dárkové poukazy