Elektrokola


Půjčovna Resortu Sepetná je pro rok 2022 uzavřena.


V půjčovně Resortu Sepetná jsou k dispozici elektrokola dotovaná MSK, která se půjčují na 2 hodiny a elektrokola KTM k delším výletům.

Okolí Resortu Sepetná je rájem cyklistů. Místní zalesněné kopce ukrývají mnoho lesních cest včetně krásných výhledů do údolí. Elektrokola se včetně ochranné přilby půjčují v recepci Hotelu Sepetná. 

Elektrokola s dotovanou cenou Moravskoslezským krajem se půjčují pouze na 2 hodiny, během kterých se však dá poznat mnoho nádherných míst. Více informací k zapůjčení se dozvíte níže*.

Pro výlety v okolí Resortu Sepetná doporučujeme tyto horské okruhy:

Smrčina (11 km) 

Ostrá hora - Butořanka (10 km) 

Doporučené cyklo tipy obsahují popis, fotografie a mapu trasy.

 

Všechny dopravní prostředky jsou před a po výpůjčce řádně dezinfikovány.

Elektrokolo MSK  2 hod. 200 Kč
Elektrokolo KTM  celý den* 890 Kč

 

 

* Elektrokola KTM na celý den (8 hod.) půjčujeme pouze hostům ubytovaným v Resortu Sepetná.

 

Otevírací doba

Pondělí - Neděle

Sezóna 2022 byla ukončena.

 

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Kola dotovaná Moravskoslezským krajem (MSK) - Resort Sepetná se stal jedním z 40 míst v kraji, kde si můžete zapůjčit elektrokolo za dotovanou cenu, které kraji dodal prodejce elektrokol Topkolo.cz. Dotované elektrokolo si může zapůjčit jak ubytovaný host, tak široká veřejnost. V případě veřejnosti je jeho zapůjčení podmíněno složením vratné zálohy 5 000 Kč / kolo a 2 dokladům. Ubytovaní hosté si mohou kolo zapůjčit bez složení zálohy.

Pozn.: Dotovaná elektrokola nelze využít v rámci kreditu na sportovní a relaxační služby, který je součástí některých pobytových balíčků.

Jarní prázdniny sleva
Léto