Elektrokola


Okolí Resortu Sepetná je rájem cyklistů. Místní zalesněné kopce ukrývají mnoho lesních cest včetně krásných výhledů do údolí. Nejvíce cyklistů se vydává zdolat Lysou horu. V případě, že se fyzicky necítíte na klasické horské kolo, můžete vyzkoušet kvalitní elektrokola s bateriemi BOSCH od firmy KTM. S těmito horskými koly je mnohem snazší vyjet i tu nejvyšší horu. V rámci našich webových stránek www.poznavejtebeskydy.cz jsme pro vás připravili článek Lysá hora na kole. Přečtěte si jej zde.

K dispozici máme 6 elektrokol různých velikostí rámů (15"-21") a průměru kol (27,5"-29"). Elektrokola se včetně ochranné přilby půjčují na recepci hotelu Sepetná. Hned před vchodem do hotelu se nachází dobíjecí stanice pro elektrokola. Resort Sepetná je součástí sítě půjčoven horských elektrokol KTM. Další nejbližší dobíjecí místa naleznou cyklisté třeba v Beskydském pivovárku nebo na Lysé hoře.

V půjčovně Resortu Sepetná jsou k zapůjčení také elektrokola s dotovanou cenou Moravskoslezským krajem. Více informací se dozvíte níže.

Všechny dopravní prostředky jsou před a po výpůjčce řádně dezinfikovány.

Elektrokolo 4 hod. 450 Kč
Elektrokolo celý den 690 Kč
Dotované elektrokolo 2 hod. 95 Kč

 

* Elektrokola na 4 hodiny nebo celý den půjčujeme pouze hostům ubytovaným v Resortu Sepetná

 

Otevírací doba

Pondělí - Neděle

Sezóna půjčovny je pro rok 2020 ukončena.

 

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

*Resort Sepetná se stal jedním z 10 míst v Moravskoslezském kraji, kde si můžete na 2 hodiny zapůjčit elektrokolo za dotovanou cenu, které kraji dodal prodejce elektrokol Topkolo.cz. *Dotované elektrokolo z kraje si může zapůjčit jak ubytovaný host tak široká veřejnost. V případě veřejnosti je jeho zapůjčení podmíněno složením vratné zálohy 5 000 Kč / kolo a 2 dokladům. Ubytovaní hosté si mohou kolo zapůjčit bez složení zálohy.

Pozn.: Dotovaná elektrokola nelze využít v rámci kreditu na sportovní a relaxační služby, který je součástí některých pobytových balíčků.

Léto obecný
Restaurace