Horská kola


V Resortu Sepetná si mohou hosté zapůjčit klasická horská kola (26") různých velikostí rámů (15,5" - 21,5"). Kola jsou vybavena odpruženou vidlicí. Ke každému horskému kolu je v ceně zahrnuto zapůjčení ochranné přilby. Horská kola vám rádi zapůjčíme v hotelu Sepetná. K horskému kolu je možné si zdarma půjčit brašničku s pumpičkou, náhradní duší a montér páčkami.

Na našich webových stránkách www.poznavejtebeskydy.cz najdete spoustu tipů na výlet i na horských kolech především pro fyzicky zdatnější. Připravujeme i další tipy na výlet pro nenáročné sportovce. Některé z nich se dozvíte níže. 

Všechny dopravní prostředky jsou před a po výpůjčce řádně dezinfikovány. 

Horské kolo 1 hod. 50 Kč
Horské kolo 2 hod. 100 Kč
Horské kolo 4 hod. 200 Kč

 

Otevírací doba

Pondělí - Neděle

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro fyzicky zdatnější doporučujeme výlet na Lysou horu, připravili jsme pro vás článek na našich webových stránkách s výlety - www.poznavejtebeskydy.cz, kde se dozvíte kudy kam, co nezapomenout a jak moc náročná trasa to bude. Přečíst si jej můžete zde. A pokud se na horské kolo necítíte dostatečně fit, vyzkoušejte elektrokola, které vám dopomůžou vyjet i ten nejvyšší kopec, ale nebojte se, zas tak lehké to nebude ani s nimi :). Více o elektrokolech se dozvíte zde.

Pro méně zdatnější, či pro ty, kteří rádi poznávají okolí, vede z Ostravice do Frýdlantu nad Ostravicí a dál okolo řeky příjemná cyklostezka.

Mára Holeček | Až na vrcholky hor
Dotace