Koloběžky


Koloběžky si na Sepetné můžete zapůjčit pro jízdu v bezprostředním okolí, ale pokud toužíte po nevšedním adrenalinovém zážitku v Beskydech, doporučujeme vyzkoušet vyhlídkovou koloběžkovou trasu vedoucí od Dřevjanky U Zbuja k Horskému hotelu Sepetná. Na této 4km trase si vychutnáte sjezd, nádherné výhledy na okolní hory i do údolí a při rovinaté pasáží můžete při odrazech na koloběžce zavzpomínat na dětství. Odřené koleno se přihodit může, ale hlava by měla zůstat v pořádku, součástí výpůjčky je totiž i ochranná přilba.

Sjezd od Zbuja  4 km 160 Kč
Sjezd od Zbuja - ubytovaní hosté, držitelé Beskydy Card  4 km 80 Kč

 

*Více informací k ceně, naleznete níže.

 

Otevírací doba

Pondělí - NeděleZAVŘENO

Půjčování kol, koloběžek a dalších vozítek bylo pro tuto sezónu ukončeno. Těšíme se na vás opět od jara 2020. 

 

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doporučujeme si naplánovat pěší výlet po modré turistické značce KČT nebo po medvědí stezce a zpět si užít sjezd. Na trase se nachází také rovinatá pasáž, kde si každý může aktivně "koloběžkování" vyzkoušet. Více o trase jsme pro vás sepsali do článku na našich webových stránkách www.poznavejtebeskydy.cz a článek si můžete přečíst zde. Ubytovaní hosté v RC Sepetná či majitelé tzv. Beskydy card mají slevu na půjčovném.

*V Dřevjance U Zbuja složíte pouze vratnou zálohu 200 Kč / koloběžka, samotná částka za výpůjčku, vám bude ze zálohy odečtena při vrácení koloběžky v recepci hotelu Sepetná.