Koloběžky


Koloběžky si na Sepetné můžete zapůjčit pro jízdu v bezprostředním okolí, ale pokud toužíte po nevšedním adrenalinovém zážitku v Beskydech, doporučujeme vyzkoušet vyhlídkovou koloběžkovou trasu vedoucí od Dřevjanky U Zbuja k hotelu Sepetná. Na této 4km trase si vychutnáte sjezd, nádherné výhledy na okolní hory i do údolí a při rovinaté pasáží můžete při odrazech na koloběžce zavzpomínat na dětství. Odřené koleno se přihodit může, ale hlava by měla zůstat v pořádku, součástí výpůjčky je ochranná přilba.

Koloběžková sezóna je od 14. 9. 2020 ukončena.

 

Sjezd od Zbuja  4 km 180 Kč
Sjezd od Zbuja - ubytovaní hosté, držitelé Beskydy Card  4 km 100 Kč

 

Od 14. 9. 2020 je Dřevjanka U Zbuja uzavřena veřejnosti.

Koloběžková sezóna je pro rok 2020 ukončena.

 

Provozní doba se řídí dle otevírací doby v Dřevjance U Zbuja.

Koloběžky nelze rezervovat dopředu a volná kapacita není garantována. 

*Více informací k ceně, naleznete níže.

 

Rezervujte si službu: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doporučujeme si naplánovat pěší výlet po modré turistické značce KČT nebo po medvědí stezce a zpět si užít sjezd. Na trase se nachází také rovinatá pasáž, kde si každý může aktivně "koloběžkování" vyzkoušet. Více o trase jsme pro vás sepsali do článku na našich webových stránkách www.poznavejtebeskydy.cz a článek si můžete přečíst zde. Ubytovaní hosté v Resortu Sepetná či majitelé tzv. Beskydy card mají slevu na půjčovném.

*U Zbuja složíte zálohu 200 Kč/koloběžka+přilba. Částka za výpůjčku vám bude ze zálohy odečtena při vrácení koloběžky v recepci hotelu Sepetná a zůstatek do 200 Kč vrácen.

Restaurace
Léto obecný