Sauna


V Relaxcentru Sepetná se kromě parní kabiny, která je součástí bazénu, nachází také klasická finská sauna až pro 6 osob. K ochlazení slouží sprchový kout. V případě, že není sauna v provozu, je minimální doba pro rezervaci 30 minut před návštěvou z důvodu nahřívání sauny. 

Sauna je v nabídce ve dvou režimech. V případě veřejné sauny mohou navštívit saunu také další osoby. Privátní sauna slouží pro soukromý pronájem.

 

  1,5 hod.
Veřejná  250 Kč/osoba
Privátní (až 6 osob) 990 Kč/sauna

Minimální doba pro rezervaci sauny je 30 minut předem.

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Saunování se doporučuje jako prevence zejména nemocí horních cest dýchacích. Díky pravidelné změně teplot se sliznice stávají pružnějšími a méně náchylnějšími stejně tak vzniká v těle více obranných protilátek. Pobyt v sauně je doporučován všem věkovým kategoriím s rozumným uvážením 1x týdně. Po 2 až 3 cyklech. Nezáleží na délce výdrže, poslouchat byste měli hlavně své tělo. I krátká doba v sauně má pozitivní účinek. Naopak, přehánět byste to neměli, obzvláště pokud jste začátečníci, předejdete tak případným zdravotním problémům. 

Jarní prázdniny
Dotace