Lezecká stěna


V tělocvičně Relaxcentra se nachází kromě kurtů na badminton také 6m lezecká stěna se 3 obtížnostními cestami. U obsluhy baru je možné si zapůjčit lezecké vybavení (sedák+jistící pomůcky). Lezeckou stěnu užívá návštěvník na vlastní nebezpečí a za předpokladu, že umí s lezeckým vybavením zacházet.

V případě, že si chce někdo stěnu vyzkoušet a nemá zkušenosti s jištěním, je možné si objednat instruktora. Objednávku instruktora doporučujeme řešit s časovým předstihem. Bez objednávky předem nemůžeme zaručit, že bude instruktor k dispozici. 

  10:00 - 15:00 15:00 - 21:00
Lezecká stěna (1 h) 150 Kč 170 Kč
Zapůjčení lezeckého vybavení 50 Kč 50 Kč
Instruktor (1 h) 500 Kč 500 Kč

 

Rezervujte si službu: +420 736 503 014 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Umělá stěna je sportovní zařízení sloužící k tréninku skalního lezení. Umožňuje výcvik lezeckých technik, rozvoj specifických svalových skupin používaných při lezení a také nácvik jištění jednodélkových lezeckých cest. Pro lezení na umělé stěně stačí, kromě vhodného sportovního oblečení a pytlíku s magnéziem, většinou horolezecký úvazek, vhodná lanová brzda (toto vybavení vám zapůjčíme rádi my) a lezecké boty.

Mára Holeček | Až na vrcholky hor
Švejnoha